Zayıf Gösteren Kıyafetler | ModaPusula

Zayıf Gösteren Kıyafetler

 

 

 

 

Zayıf ve ince görünmek günümüz modasında her kadının hayalidir. Giydiğiniz kıyafetlerin sizi zayıf göstermesini istiyorsanız ilk önce kendinizi tanımalısınız. Ufak detaylarla olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.. Bunun için önce kıyafetlerinizi değiştirmekten başlamalısınız. Sizin için zayıf gösteren kıyafetlerin detaylarını bir araya getirdik.

 

Kemer Takın

 

Kilonuzu göstermekten sıkılıyorsanız kemer takmayı tercih edebilirsiniz. Bu yöntemle karşınızdakinin odak noktası göbeğiniz olmaz kemeriniz olur. Giydiğiniz kıyafetlere uygun bir kemerle kombin yapabilirsiniz böylece kemer de fazla sırıtmamış olur.

 

 

 

Koyu Renkler

 

Modası geçmeyen koyu renkler sizi daima ince gösterecektir. Siyah renk tavsiyemizdir, güneş ışınlarını emdiği için sizi daha zayıf gösterecektir.

 

Desenli Kıyafetler

 

Kıyafette desen seçmeniz önemli bir detaydır. Eğer dik ve uzun çizgili bir kıyafet giyerseniz sizi hem daha zayıf hem de daha uzun gösterir. Ne giyeceğiniz önemli değil pantolon, etek, gömlek bunlardan sadece biri bile dikine desenli olsa sizin için yeterlidir. Enine çizgili kıyafetler ise sizi olduğundan daha şişman gösterecektir.

 

Ceketler

 

Eğer göbeğinizin yan kısımlarından şikâyetçiyseniz farklı ceketler ile kombinler yapabilirsiniz. Böylece yan taraflarınızı kapatmış ve göze hoş bir görüntü elde edersiniz.

 

Yakalı Giysiler

 

Eğer V yaka bir kıyafet giyerseniz üçgen bir görüntü elde edeceğiniz için beliniz daha ince görünecektir. Gömlek giyiyorsanız düğmelerini açabilirsiniz. Yuvarlak yakalı giysiler hem sizi kısa gösterecek hem de kilonuz belli olacaktır. Eğer omzunuz geniş ise vatkalı kıyafetlerden kaçınmalısınız.

 

 

 

Aksesuarlar

 

Eğer uzun şekilde olan aksesuarları seçerseniz daha fit görünmenizi sağlayacaktır. Ve ortadan fermuarlı kıyafetler vücudunuzu daha dengeli gösterecektir.

 

Canlı Desenler

 

Canlı ve parlak desenler kullanmanız karşınızdaki insanın ilgisini başka yere yönlendireceği için sizin daha fit görünmenizi sağlamaktadır. Bu yaz gününde de daha cıvıltılı bir görüntü sağlar.

 

Ayakkabı seçimi

 

Uzun topuklular sizi daima uzun ve fit gösterecektir. Çünkü boyunuz uzun gözüktüğü için kilonuz tüm vücudunuza daha dengeli bir şekilde dağılmış gözükecektir. Fakat kısa topuklar sizi kilolu ve kısa gösterecektir

 

Saç Stili

 

Eğer tombul yanaklarınız varsa uzun saç stilleri size daha çok yakışacaktır. Saçlarınızı toplamak yüzünüzü belli edeceğinden sizi daha kilolu gösterecektir

 

Bu önerilere rağmen hala kilonuzdan şikâyetçiyseniz yakın zamanda bir spor salonuna yazılmanızın vakti gelmiştir. Nitekim bir kadını en fit gösteren şey spordur.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara