Temmuz Ayı Burçları Hangileridir? | ModaPusula

Temmuz Ayı Burçları Hangileridir?

Temmuz Ayı Burç Yorumu

 

 

 

Temmuz ayın tekabül eden iki burç vardır. Bunlar yengeç burcu ve aslan burcudur. Yengeç burcu; 21 Haziran ile 22 Temmuz ayları arasına, aslan burcu ise, 23 Temmuz ile 23 ağustos arasına tekabül eder. Bir kişi temmuz ayının hangi ayında doğduğunu bilmiyorsa ya yengeç burcudur ya da aslan burcudur. Bunların her ikisine de bakarak burç yorumu yapmak daha mantıklıdır.

 Yengeç Ve Aslan Burç Yorumları

 

YENGEÇ BURCU: Yengeç burcu burçların arasında en ılımlı, en uyumlu, en yardımsever, en sevilen burçtur. İçinden geçenleri karşıdakine kötü niyeti olmadan direk söyler. Dedikoduyu sevmez, yalanı, ikiyüzlülüğü, gösterişi sevmez. Bazı olumlu veya olumsuz durumlara ani tepkiler verdiği doğrudur. Bu onun yapısında vardır. İçinde fesatlık olmadan yapar bunu. Sadece kendini korumaya almak için yapar. Yengeç burcu olan insanlar çok güvenilirdir. Fakat karşıdaki kişiye asla güvenmez. Güvenince o güvenin yıkılacağından korkar. Bu yüzden insanlara hep temkinli davranır. Yengeç burcu insanı hayatındaki insanlara çok değer verir. Çok samimi ve içtendirler, yapmacık insanları sevmezler. Eğer yengeç burcu olan arkadaşınız, eşiniz, akrabanız varsa çok şanslısınız. Çünkü sahiplenmeyi çok iyi bilirler. Yalnız moralleri bozuk olduğunda bunu paylaşmak istemezler, kendi kabuklarına çekilip sorunlarını kendi kendilerine çözmek isterler ve öyle de olur.

 

ASLAN BURCU: Alan burcunun en belirgin özelliği liderlik taslamalarıdır. Her şeyin en iyisini kendileri bilirler. Hayatlarında yenilgiye tahammül edemezler. İnsanları yönetme özellikleri vardır. Baskın karakterleri vardır. Bir topluma girerken o toplumda tüm gözlerin kendilerinde olmaları çok hoşlarına gider. Aslan burcunun sıcakkanlı ve sakin yapısı vardır. Çok gururlu ve öz güvenleri çok yüksektir. Burçlar içerisinde en asaletli burçtur. Dürüsttürler ve dürüst insanları severler. Yalana tahammülleri yoktur. Eşine, ailesine, evine, çocuklarına çok düşkündür. Sevdiklerine çok değer verirler. Aslan burcunu mutlu etmek istiyorsanız sürekli onu övün ve kendisine iltifat edin.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara