Salonda Yemek Odası Takımı Kullanmak İçin Öneriler | ModaPusula

Salonda Yemek Odası Takımı Kullanmak İçin Öneriler

 

Salon, evin en önemli ve en çok vakit geçirilen bölüm olarak bilinir. Televizyon seyretmek ya da misafir ağırlamak için salonu kullanırız. Bunun haricinde ise bazı evlerin salonlarında da yemek odası takımı bulunabiliyor. Yemek odası takımlarını salonda kullanmak için bazı öneriler verilebilir. Salonda yemek odası takımı kullanmak için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Evlerin salon bölümü büyük ve geniş ise yemek odası takımı salonda kullanılabilir.

Bunun için yemek odası takımını salon takımınız ile uyumlu seçebilirsiniz. Böylelikle daha uyumlu ve göze şık görünebilir. Salonunuz çok karmaşık değil ise daha renkli yemek takımları seçebilirsiniz fakat salon eğer oldukça renkli ise daha sade yani krem ya da ceviz renklerinde mobilyalar seçmeniz salonda renk karmaşasına sebep olmayacaktır.

Hem daha sade yemek odası takımı seçmeniz masa örtülerinizi de ön plana çıkaracaktır. Genelde yemek odası takımlarında ayna seçimi yapılmaktadır. Bu seçim gayet doğrudur. Salonunuzu ve yemek takımınızı gayet derin göstermeye yardımcı olacaktır. Yanında konsol seçmeniz de gayet yararınıza olacaktır. Konsola dizeceğiniz yemek takımınız sizin için avantaj sağlayacaktır. Bunun yerine konsola şık süs eşyaları da dizebilirsiniz.

Salon küçük ise bu duruma da çare olarak ayna kullanmanız, salonu geniş gösterecektir. Salon takımı ile yemek takımını birbirinden ayıracak bir duvar ya da pencereniz yok ise bunun yerine koltuk arkasına yemek takımını koyabilirsiniz. Böylelikle ayrı oda gibi görünmesini sağlarsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara