Retro Düğün Davetiyesi Fikirleri | ModaPusula

Retro Düğün Davetiyesi Fikirleri

 

 

 

 

 

Davetiye, en özel günlerinizde bu etkinliği ve mutluluğu başkalarıyla paylaşma amacı için bir ilan olarak ayrı bir öneme sahiptir. Retro düğün davetiyesi de düğün davetiyeleri arasında son dönemde öne çıkan ve genelde düğün konseptiyle birebir uyuşan özel tasarım davetiye modellerindendir. Eski dönemlerdeki davetiye modellerini andıran ancak klasik tasarımlardan tamamen ayrı bir tarza sahip olan retro davetiye modelleri ile günümüz davetiye modelleri harmanlanmaktadır.

davetiye

Retro düğün davetiyesi genelde pastel tonlarda olurken çiçek desenleri ile renklendirilen ve zarfın genelde hasır ip ile tamamlanması oldukça dikkat çekicidir. İçeriğinde zaman zaman sim veya metalik detayların da yer aldığı bu davetiye modelleri özellikle yaz düğünlerinin ve kır düğünü konseptlerinin en tematik davetiyeleridir. Ekru, bej, pembe, kırmızı, lila, sarı ve beyaz renklerin baskın şekilde kullanıldığı retro düğün davetiyesi en beğenilen davetiyelerdendir.

 

 

Her davetiye modelinde olduğu gibi retro düğün davetiyesi modellerinde de düğüne davet metni, daveti yapan kişilerin isim, soy isim bilgileri, davet alanına ait adres ve tarih bilgileri ve farklı şekillerde desen çalışmaları ile özel bir konsept vardır. Retro düğün davetiyesi ile hayatlarının en özel gününü sevdikleri ile paylaşarak düğünlerine davet metnini bu şekilde tercih edenler ister el yapımı isterlerse de özel tasarım ve basıma uygun modelleri seçerek unutulmaz ve farklı bir davetiye seçerek ayrıcalık yaşayabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara