Küçük Banyoları Büyük Göstermenin Yolları | ModaPusula

Küçük Banyoları Büyük Göstermenin Yolları

 

Merhabalar. Banyo kişisel ihtiyaçların giderildiği ve çok fazla kullanılan bir yaşam alanıdır. Fakat küçük banyolar kişinin bazı kişisel ihtiyaçlarını gidermesinde zorluk çıkartmaktadır. Bu yazımızda sizler ile küçük banyoları daha büyük göstermenin yollarını paylaşacağız aynı zamanda bazı tüyo ve tavsiyelerde bulunacağız.

  1. Küçük banyoları büyük göstermenin ilk yolu doğru bir aydınlatma sistemi kullanmaktan geçer. Banyo aydınlatmasını spot aydınlatma sistemi ile yapmanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu şekilde hem banyonuzda doğru bir aydınlatma yapmış olursunuz hem de banyonuzu olduğundan daha büyük ve geniş göstermiş olursunuz. Bununla beraber banyonuzda kesinlikle beyaz ışık kullanmalısınız. Beyaz ışığı ferahlatıcı etkisini banyonuzda kullanabilir ve daha ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz.
  2. Banyonuzda büyük ve geniş bir ayna kullanmanız banyonuzu daha büyük ve geniş gösterecektir. Eğer bunun için boş duvar veya uygun alan yoksa bir kaç tane küçük aynayı ayrı ayrı köşelere yerleştirin böylece banyo daha büyük bir görünüm kazanır.
  3. Banyonuzda fayans ve zemin kaplaması muhakkak açık renklerde seçilmelidir. Ayrıca parlak fayanslar banyoyu daha geniş gösterir.
  4. Banyonuzun penceresi küçükse veya gün ışığını fazla almıyorsa neme dayanıklı olan LED ışıklar kullanınız. Dolapların üstüne veya kapının kenarlarına yerleştirilebilir fakat bunun kullanımı için muhakkak bir yetkiliye danışın ve banyonuza en uygun LED kullanımını yaptırın.
  5. Küçük musluk ve lavabo tercih edin fakat estetik olmasına dikkat ediniz böylece banyonuz daha geniş görünecektir.

Mutlu yaşam dileklerimle…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara