HAYATINIZDAKİ YANLIŞ ADAMI ANLAMA YOLLARI  | ModaPusula

HAYATINIZDAKİ YANLIŞ ADAMI ANLAMA YOLLARI 

Çoğu kadın hayatına bir erkek alacağı zaten bu konuyu enine boyuna düşünür, erkeği inceler, gözlemler hatta güvendiği arkadaşlarından onun hakkında yorum yapmasını ister. Bu şu demektir: Biz kadınlar bir erkeği hayatımıza alırken sadece hislerimizle değil aynı zamanda mantığımızla hareket ediyoruz. Bu davranışımız daha sonra hayal kırıklığı yaşamamak adına çok doğru bir davranıştır. Siz de şu anda bir beraberliğe adım atmış ve bu aşamada olabilirsiniz. “Peki hayatıma aldığım adam ya yanlış kişiyse? diye mi düşünüyorsunuz? Merak etmeyin. Şimdi size vereceğim tüyolar sayesinde karşınızdaki kişinin doğru insan olup olmadığını anlayacaksınız. Hadi başlayalım!

SİZE SEVDİĞİNİ SÖYLEMESİ YETMEZ, BUNU HİSSETTİRMESİ GEREK!

 

Bazı erkekler vardır ki kadına sürekli süslü laflar eder. “Bebeğim, canım, aşkım,seni çok seviyorum, sana bayılıyorum vs.” Biz kadınlar duygusal varlıklar olduğumuz için böyle laflardan etkileniriz. Hele de bunları söyleyen hoşumuza giden biriyse. Ama dikkat etmelisiniz. Onun doğru insan olup olmadığını anlamak için bu süslü laflar tek başına yeterli olmayacaktır. Eğer size sıcaklığını hissettirmiyorsa, sizinle ilgilenmiyorsa ve önemsiz biriymişsiniz gibi davranıyorsa dikkat edin o doğru kişi olmayabilir.

PEMBE YALAN YOKTUR. YALAN YALANDIR!

Eğer beraber olduğunuz kişinin yalanını yakaladıysanız bilin ki o kişi sürekli yalan söyleyen bir tiptir. Yakalandığı zaman bunun küçük, masum ,pembe bir yalan olduğunu söyleyecektir. Ama genellikle ilişkilerde bunun devamı gelir. Yalan söyleyen bir kişi ileride sizi daha büyük hayal kırıklığına uğratabilir.

KABA, AGRESİF VE KAVGACI TİPLERE DİKKAT!

Karşınızdaki kişiyi gerçekten tanımak istiyorsanız sinirliyken verdiği tepkilere bakın. O verdiği tepkiler birlikteliğiniz boyunca her sinir bozucu olayda karşınıza çıkacaktır. Örneğin buluşacağınız yere geç kaldınız. Buna ne tepki verdiğine dikkat edin. Günlük olaylarda ne gibi şeylere sinirlenir bunları belirleyen. Kolay sinirlenen tiplerden uzak durmaya çalışın.

SEVEN İNSAN SİZE ZAMAN AYIRIR!

Eğer birisi size ilgi duyuyorsa her boş vaktini sizinle doldurmak isteyecektir. Bunu kendinize bakarak da anlayabilirsiniz. Seviyorsanız hep onu görmek isteriz. Onunla bir şeyler yapmak isteriz. Eğer sizinle olmak için fırsatlar yaratmıyorsa, sürekli bir şeyleri bahane ediyorsa bilin ki o yanlış insandır. Çünkü seven insan sizi görmek için daima zaman yaratır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara