Hangi Rüya, Ne Anlama Geliyor? | ModaPusula

Hangi Rüya, Ne Anlama Geliyor?

 

Rüyalar kimlerine göre bir bilinçaltı oyunu olsa da kimilerimize göre uyurken görmüş olduğumuz tüm simgelerin ve olayların geleceğe işaret eden çeşitli anlamları var. Özellikle de hem kadınların hem de erkeklerin büyük bir kısmı bazı dönemlerde rüyada evlenmek kavramı ile karşı karşıya gelmiştir. Peki rüyada evleniyor olmak tam olarak neyin habercisi? Hangi rüya ne anlama geliyor? Rüyada bir kişinin kendisini evlenirken görmesi aslına bakıldığı zaman oldukça hayırlıdır. Öyle ki bu durum Allah’tan gelecek olan bir yardıma işaret ettiği düşünülür. Çoğu bilgin kişiler tarafından ise kısa zamanda büyük bir zenginlik elde edileceği tarafından yorumlanmıştır. Fakat rüyada evlendiğini görmenin tek anlamı bu değildir. Aynı zamanda da daha önceden yapılmış olan bir borcun ödeneceği, yaşanmış olan bir kederin son bulacağı ve de bir üst mevkiye atlanacağının da işareti olarak görülebilmektedir.44

İnsanların rüya tabirleri konusunda en çok merak ettiği bir diğer şey ise rüyada araba sürmek eyleminin ne anlama geldiği yönündedir. Öyle ki ülkemiz insanlarının yine dönemsel olarak araba sürme eylemlerini rüyada gerçekleştirdiklerini söyledikleri biliniyor. Peki rüyada araba kullanmak tam manasıyla ne anlama geliyor? Rüyamızda kendimizi araba sürerken görmüşsek, bu da çok hayırlı bir gelecek kazanacağımızın müjdelendiğini göstermektedir. Rüya sahipleri ilerleyen süreç içerisinde iş hayatlarında çok güzel projeler yapma isteğinde bulunacak ve hayata geçirmiş olduğu bu büyük düşünceler ile de büyük bir gelir elde edecek. Aynı zamanda rüya sahibinin sosyal hayatının da canlanacağı anlamına geldiği şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Her rüyanın kendisine göre bir anlamı, bir değerlendirmesi vardır. Uyurken görmüş olduğumuz bazı simgeler bize gelecek hakkında çok önemli bilgiler verebilmektedir. Bu nedenle rüya tabirleri insanlar tarafından çok büyük bir ilgi görmüş ve yorumlamalar da son derece ciddiye alınmıştır. Rüya tabirleri konusunda daha doğru ve gerçekçi bilgiler elde etmek içinse genellikle internet üzerinde yer alan kadın forum siteleri tercih edilmektedir. Çünkü bu tür platformlarda farklı insan görüşlerini almak da mümkündür. Bu nedenle daha doğru bir yorumlama söz konusudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara