Hamilelikte Şıklık Ve Moda  | ModaPusula

Hamilelikte Şıklık Ve Moda 

Şık giyinmek hamileler için biraz daha zor olmaktadır. Bu dönemde giyilen kıyafetler hem şık hem de rahat olmalıdır. Giyim dünyasına bakıldığında hamileler için sayısız renk ve modelde kıyafetler bulunmaktadır. Bu kıyafetler içerisinde zevk ve tercihe uygun modeller seçilerek son derece şık bir görünüm elde edilebilir.

Hamilelik döneminde şıklık için belden oturtmalı elbiseler, uzun tunikler, karın bölgesinin rahat olmasını sağlayan gömlekler, bluzlar ve daha birçok kıyafet kullanılabilir. Şıklık için önemli olan nokta hangi kıyafetlerin birbiriyle birlikte kullanılacağıdır. Bu konuda modacıların fikirlerini dikkate almak fayda sağlamaktadır. Sadece hamilelerin değil normal hamile olmayan kadınların da moda önerilerine kulak vermesi tavsiye edilir.

Hamileyken Nasıl Giyinmeli? 

Hamilelik zamanında pek çok kadın karnının büyümeye başladığı ilk aylarda kıyafet seçiminde sıkıntı çekmektedir. Daha önceden alışık olunmadığından dolayı hamilelikte nasıl giyinmeli sorusuna yanıt aranmaktadır. Kilo alımı sürekli halde olduğundan dolayı belden altı bol olan kıyafetler hamileler için daha kullanışlı olmaktadır. Bunun yanı sıra beli lastikli pantolonlar,taylar da hareket açısından rahatlık sağlamaktadır.

Hamilelik döneminde şıklığı sağlamak için kıyafetlere ek olarak kullanılan aksesuarlar da önem taşımaktadır. Kullanılan aksesuarlar ile basit bir kıyafet son derece ilgi çekici hale getirilebilir. Örneğin sade bir elbise giyildiğinde üzerine ona uygun renklerde orta uzunlukta bir kolye takıldığında şık bir görüntü elde edilir. Kolyeye ek olarak küpe, şal gibi aksesuarlar da tercih edilebilir.

Dış giyimde ise ayakkabı ve çanta seçimine özen gösterilmelidir. Hamilelik döneminde topuklu ayakkabı kullanımı önerilmediğinden dolayı düz tabanlı ve estetik ayakkabılar kullanılmalıdır. Bu ayakkabılara uygun renklerde çanta kullanıldığında son derece şık bir hava yakalanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara