Candy Cane Göz Makyajı Nasıl Yapılır? | ModaPusula

Candy Cane Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

 

 

Noel zamanı tüm benliğimizin resetlendiği ve ruhumuzun neşe dolduğu dönemlerden kuşkusuz. Yepyeni bir yıla girerken beklentilerimiz taze umut çiçekleri ile dolarken, benliğimizde yenileniyor diyebiliriz. Eh peki bunca yeni umut ve yenilik duygusunu üzerimizde taşıyorken, yeni bir makyaj uygulamasıyla yeni yıla girmeden de olmaz elbette. O halde daha önce hiç uygulamadığınız yepyeni bir teknik olan Candy Cane Göz Makyajı Nasıl Yapılır konusuna aşağıdaki satırlardan erişebilirsiniz. Yeni yıla ait olan renkli kurabiyeleri ve rengarenk baston ya da yıldız hatta çam şekerlemelerini andıran candy can makyajı bakın nasıl yapılıyormuş?

 

Candy Cane Makyajı

 

Bu makyaj stili için tam olarak bir yeni yıl konsepti diyebiliriz. Renkli bir noel baston çubuk şekerlemesini hayal edin yeter. Başlangıç olarak krem/tato far paletinizi alın, kırmızı- beyaz – yeşil renklerini ağırlıklı olarak kullanacağız. Göz kapaklarınızı beyaz eyeliner kalemiyle 3 eşit parçaya bölerek aşağı doğru dikey çizgiler çekin göz kapaklarınıza. Candy Cane Göz Makyajı Nasıl Yapılır için bu uygulama şart.

 

Şimdi içlerini kırmızı, beyaz, yeşil renklerle doldurun. Likit ve şeffaf farla da üzerinden geçin. Daha büyük çılgınlıklar uygulamak isteyenler göz kapaklarına ilginç renklerde eyeliner çizgileri geçebilir. Ayrıca çılgınlığa doymadıysanız simli ya da metalik farların faziletlerinden de yararlanabilirsiniz. Yanı sıra renkli pigment boyalar aşırı canlı renk tonlarına sahiptir dilerseniz bunlardan da kullanabilirsiniz gözlerinizi boyarken. İsterseniz şakaklarınıza doğru ışıltılı taşlardan pullardan yapıştırabilirsiniz.

 

Strobing Pigment Uygulaması

 

Hatta Pigment /strobing uygulaması bile yapabilirsiniz candy can yılbaşı makyajınızda. likit aydınlatıcınıza bir parça pigment boya ekleyin ve bu karşımı elmacık kemiklerinize sürün elmacıklara sürün. Candy Cane Göz Makyajı Nasıl Yapılır makyaj tekniği bu şekilde uygulanıyor.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara