2018 Kısa Saç Kesimleri Modası | ModaPusula

2018 Kısa Saç Kesimleri Modası

Kısa saç sahibi olmak pek çok kişiye göre rahatığı ifade ederken bazılarına göre ise bir moda. Bir ka öncesine bakarsak pek çok bayan kullanım ve şekil verme klaylığı nedneiyke kısa saç modellerini tercih etmekteydi. Ancak medya içerisinde kısa saç model sahibi bayanların sıkça görünmeleri, gerekse bu modelin toplu içerisinde begenilmesi kısa zamanda populer olmasına neden oldu. Bu saç modeli pek çok kişiye göre bayanların yüz sekline çok yakıştı. Özellikle de dizilerde ünlülerin kısa saç modelleriyle boy göstermesi son yıllarda bu trendi zirveye taşıdı. Sizlerde kendinizde bu türden bir saç tipi dusunuyorsanız en önemli kıstas saçın ne kadar kısa olacağını belirlemektir.

saç

Ölçüm yapabilmek için bir kalem ve cetvele ihtiyacınız olacaktır. Yapılacak işlemleirn başında cetveli cenenize koyun. Kulağınızın bitiş bölgesinden itibaren vetveli dikeyt biçimde birleştirin. Arada kalan mesafeyi ölçün. Aradaki mesafe 5-5.5 cm den kısa olacak şekilde ise kısa saç modelleri tam size göre demektir.

 

Pixie Saç Kesim Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda populer lmus saç modelleirnin başında picie saç modeli gelmekteydi. Bu kesim çok ısa saç kesimi olup erkek modeli olarak bilinir. Günümüz kosullarında değerlendirirsek bu saç modelinin değişim gösterdiğini soyleyebiliriz. Zira geçtiğimiz yıllara nazaran içinde bulunduğumuz dönemde biraz daha uzun saç tipi tercih edilmekte.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Şok Nedir,yeni ,Ne zaman emekli olurum, Justfog Elektronik Sigara